Įranga konferencijų kambariams

 

Profesionali USB įranga konferencijų kambariams

Įranga puikiai dirba su betkuria programine įranga, betkurioje operacinėje sistemoje, jei tik ji palaiko USB 2.0 įrenginius.

clearviewusb_iso_large

 

 VADDIO ClearVIEW HD-USB PTZ kamera

ClearVIEW HD-USB yra pirma pasaulyje aukštos kokybes (High Definition) PTZ kamera turinti USB ir Ethernet prievadus. Ethernet prievadas skirtas tiesiogiei vaizdo transliacijai. Nuo šiol jūs galite prijungti HD PTZ kamerą tiesiai prie savo kompiuterio - be papildomos tarpinės įrangos, skirtos video signalo įvedimui. ClearVIEW HD-USB naudoja standartines UVC tvarkykles, todėl nereikia diegti specialių USB tvarkyklių. Dėka to ši įranga puikiai dirba su betkuria programine įranga, betkurioje operacinėje sistemoje, jei tik ji palaiko USB 2.0 įrenginius.

Plačiau (anglų k.)pdf_button

 

product-2-image2

 

VADDIO EasyMIC & MicPOD mikrofonai

EasyMIC serijos įranga yra plug-and-play audio sprendimas programinio tipo konferencijų sistemoms, veikiančioms su betkuria operacine sistema. Betkuris stalinis ar montuojamas į lubas MicPOD mikrofonų blokas užtikrina stabilų veikimą 360 laipsnių kampu per tris integruotus mikrofonus ir yra aprūpintas aido slopinimo bei skaitmeninio signalo apdorojimo technologijomis.

Plačiau (anglų k.)pdf_button

 

 

 

 

product-3-image

 

VADDIO EasyUSB Mikšeris/Stiprintuvas

EasyUSB Mikšeris/Stiprintuvas palaiko iki dviejų EasyTALK MicPOD mikrofonų ir turi 2x20 vatų galingumo stiprintuvą išorinių 4/8 Omų garso kolonėlių pajungimui. Be to, analoginiai I/O prievadai skirti prijungti prie išorinių audio-video sistemų, tokių kaip konferencinė įranga, išoriniai stiprintuvai arba LCD monitoriai. Tiesiog prijunkite betkurį įrenginį ir jie pradės veikti automatiškai su betkuria operacine sistema - Windows, Mac, Linux. Nereikia jokių tvarkyklių! Sistema suprojektuota kaip plug-and-play sprendimas specialiai programinio tipo konferencijų sistemoms.

Plačiau (anglų k.)pdf_button

 

 

product-4-image

 

VADDIO EasyTALK Bevielė USB Mikrofonų Sistema

EasyTALK Bevielė USB Mikrofonų Sistema yra pirma pasaulyje profesionalios kokybės bevielė mikrofonų sistema, specialiai sukurta prijungti tiesiai prie kompiuterio. Joje sumontuotas aukštos kokybės daugiakryptis Lavalier tipo mikrofonas ir prie diržo montuojamas siųstuvas su iki dešimties valandų veikiančiomis baterijomis. Signalas perduodamas 2.4GHZ dažniu plačiajuosčiu ryšiu, užtikrinančiu aukštą balso perdavimo bei priėmimo kokybę. Ir galiausiai, kadangi sistema naudoja standartines UAC USB tvarkykles, tai visiškai plug-and-play tipo įrenginys, užtikrinantis paprastą diegimą.

Plačiau (anglų k.)pdf_button

 

 

 

 

product-5-image

 

VADDIO AV Bridge

AV Bridge įrenginio pagalba tampa labai paprasta betkokį analoginį AV turinį paversti į skaitmeninį formatą ir ištransliuoti jį per populiarią programinę įrangą ar tiesiogiai per tinklą . Nesvarbu, ką naudojate - Skype video skambučius ar norite įrayti paskaitą naudojant Panopto programinę įrangą - AV Bridge dėka lengvai sujungsite skirtingus įrenginius į vientisą sistemą. Norite įrašyti ar transliuoti susitikimą? Naudokite pasirinktą įrašymo bei transliavimo programinę įrangą - AV Bridge sujungs ir perduos jūsų audio ir video signalus į kompiuterį per USB sąsają.

Plačiau (anglų k.)pdf_button

 

 

 

 

product-6-image

 

VADDIO WEBBi

Visi Vaddio EasyUSB komponentai gali būti valdomi per WEBBi, kuris atlieka atskiro web serverio funkciją su universalia naršyklės tipo valdymo panele, sukurta valdyti visus EasyUSB įrenginius. Per šią valdymo panelę vartotojas gali reguliuoti garsą ir MicPOD mikrofonų išėjimo lygius, perjunginėti video signalo šaltinius, pakelti, pakreipti ar priartinti/atitolinti PTZ kameros vaizdą, pakeisti kameros nustatymus. Per šią valdymo panelę netgi galima įjunti ir išjungti jūsų televizorių monitorius - viskas per jūsų mėgstamą naršyklę. Kadangi tai veikia per naršyklę, jūs galite naudoti kompiuterį, planšetinį kompiuterį, išmanųjį telefoną, bevielę pelę arba klaviatūrą. Tai labai lengva!

Plačiau (anglų k.)pdf_button

 

ceilingview-hd-18 doccam copy_med

 

 

VADDIO CeilingVIEW HD-18 DocCAM dokumentų kamera su DVI/HDMI Quick-Connect jungtimi

CeilingVIEW HD-18 DocCAM yra į pakabinamas lubas montuojama aukštos rezoliucijos dokumentų kamera, leidžianti pasiekti iki 16:9 skiriamąją gebą prie 1080p, 1080i ir 720p, bei 4:3 skiriamąją gebą prie 480i ir 576i. 18x optinio pritraukimo linzės ir 1.3 megapikselių 1/3-Tipo CCD vaizdo sensorius suteikia ypatingai tikslų spalvų perdavimą bei aiškų vaizdą.

Plačiau (anglų k.)pdf_button

 

 

vaddio-whiteboard-education_med

 

 

 

VADDIO Squiggle Video Lentos Rinkinys

Squiggle Video Lentos rinkinys paverčia betkurią turimą rašomąją lentą į Video Lentą su HD/SD video signalo išėjimais.

Plačiau (anglų k.)pdf_button